0

Nové Mitsubishi L200 Barbarian SVP II Special Edition odhalil

July 4, 2022

Pick-up Mitsubishi L200. Po tom, čo bol L200 SVP vyrobený v rámci novej divízie špeciálnych automobilových projektov (SVP) spoločnosti L200.
Na základe Barbarskej dvojitej kabíny L200 sa SVP II vyrába v obmedzenom počte – iba 250 smeruje do Veľkej Británie – a každá z nich sa môže pochváliť množstvom exkluzívnych vylepšení dizajnu.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Na mieru 17-palcové zliatinové kolesá, ktoré sú dokončené v čiernej a oranžovej farbe a zabalené do gumy BF Goodrich All-Terrain, spolu s oblúkmi kolesových bubliniek.
• Mitsubishi L200 Dlhodobý prehľad testov
Na prednej strane sa nachádza nová mriežka SVP, ktorá dostáva čiernu a oranžovú farbu. Medzi oveľa viac oranžových zvýraznení patrí obrys hmly, obrysy svetlometov a zadných oblastí a puzdrá pre kľučky pre dvere.
7
O našej reklame na túto reklamu

Podobná čierna a oranžová téma sa nachádza v kabíne, s logom SVP a individuálnym číslom každého nákladného vozidla je prešívané do hlavy.
Bluetooth, bi-xenonové svetlomety s integrovanými dennými svetlami LED, tempomatu a reverzná vačka spojená s infotainmentovým systémom sú štandardne vhodné spolu so zariadením uvedeným na normálnom Barbarian L200.
Polovica z 250 príspevkov sa použije v perleťovej diamantovej čiernej farbe, pričom ďalších 125 nákladných automobilov v kovovej šedej farbe. Objednávky sú teraz otvorené pre dodávky v máji, pričom ceny začínajú od 29 830 GBP.
Prečítajte si naše zaokrúhlenie najlepších vyzdvihnutých nákladných vozidiel v predaji, ktoré sú teraz ideálne tu.