0

2014 Ford Focus St Makeover a New Diesel: Špecifikácie a ceny

April 26, 2022

Spálenie St St je firma obľúbená v našej kancelárii a je to ešte lepšie, pretože Ford mu dá . Ceny sa začnú na 22 195 GBP a sú k dispozícii na objednávku teraz.
Dostáva rovnaké vylepšenia ako štandardné zaostrenie na rok 2014, ktoré sme testovali v hatchbackovej forme pred niekoľkými týždňami, čo znamená novú väčšiu prednú mriežku, prepracované svetelné zhluky vpredu a vzadu a nižší a širší postoj.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Najlepšie horúce hatchbacks
Veľkou správou je však Diesel St TDCI, prvá pre výkon výkonnosti spoločnosti Ford od spoločnosti Mondeo St TDCI pred desiatimi rokmi. S 182 koní a významným krútiacim momentom 400 Nm by mal vážne priniesť boj do Hot Hatch Golf Golf Gtd Hot Hatch.
Emituje tiež iba 110 g/km CO2 a spravuje 67 MPG, obrázky, ktoré sú špecifické pre spec, identické s GTD. Cena je tiež rovnaká ako benzín, ktorý poskytne kupujúcim náročnú voľbu medzi ďalšou silou a lepšou ekonomikou.
Čas 0-62 mph pre naftu je citovaný spoločnosťou Ford ako 8,1 sekundy, mierne dole na VW a najvyššia rýchlosť je 135 mph. Súčasný 2,0-litrový benzínový motor Ecoboost Turbo zostáva relatívne nezmenený a stále produkuje 247 koní, hoci emisie boli znížené o 10 g/km až 159 g/km.
4

Spoločnosť Ford tiež urobila privítacie vylepšenia podvozku, vrátane nových prameňov a vzperovaných šokov a rekalibrovaného elektrického riadenia, ktoré dáva trochu väčšieho pocitu. Pridali sa tiež nové držiaky motora, ktoré podľa spoločnosti Ford zlepšujú plynulosť dodávky energie. Elektronické riadenie vektorovania krútiaceho momentu bolo tiež optimalizované pre lepšiu prednú časť trakcie z rohov.
Vo vnútri, aby ste doplnili nový osempalcový multimediálny systém dotykovej obrazovky (k dispozícii na modeloch ST-3) a kvalitnejšie vnútorné obloženie, existujú známe vlastnosti ST. Zostáva dodatočný rozchod „struk“ na palubnej doske, ale je tu aj nové športové koleso s plochým dnom a sedadlá s recaro značkou ST.
Ceny za ST sa pohybujú od 22 195 GBP za základný Hatch ST-1 (buď benzínové alebo naftové), s prémiou 1 100 GBP za nehnuteľnosť. Zvyšuje sa na 25 995 GBP pre plne načítaný ST-3 (27 095 GBP za majetok). Dodávky sa začnú vo februári 2015.

Teraz si prečítajte našu hĺbkovú recenziu nového Ford Focus.