0

Viac múdre diaľničné svätyne, ktoré sa majú vyvinúť

June 13, 2022

, frekvencia diaľničných svätyne – oddané laiky pre poškodené automobily, ktoré sa majú využívať na diaľniciach bez akýchkoľvek ťažkých, sa zvýši, bola oznámená.
Highways Anglicko, vládny podnik zodpovedný za prevádzkovanie diaľnic, ako aj hlavné cesty, bude rozvíjať budúce útočisko každú míľu „tam, kde je to možné“, namiesto každých 1,5 míľ. Rovnako vytvorí oveľa viac svätyne na miestach „s najväčšou úrovňou potenciálnych zastavení online jazdného pruhu“.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Vládna výplata diaľnice vo výške 1 milión GBP
Layby budú dokončené v Orange „Ak je to vhodné“, aby boli oveľa viditeľnejšie pre vodičov, čím predĺži skúšobný plán na M3 v Surrey.
Inteligentné diaľnice, ktoré sa tiež chápu ako diaľnice, ktoré bežia po celej dráhe, vidia ťažké prevzatie na prehodnotenie ako ďalší diaľničný pruh-buď natrvalo, alebo v prípade potreby v horných časoch.
V liste zaslanom výboru Doručené výbery, výkonný riaditeľ Highways Anglicko Jim O ‘Sullivan uviedol, že diaľnice, ktoré prevádzkujú všetky jazdné dráhy, poskytuje „porovnateľnú úroveň bezpečnosti konvenčný omnoho škodlivejšie ako konvenčné diaľnice.
Medzi ďalšie bezpečnostné kroky pre múdre diaľnice patrí systém detekcie zastavených automobilov, pretože sa tento rok splní pokusmi na M25. Diaľnice v Anglicku tiež uviedli, že znížilo „nesúlad so signálmi Red-X“ na približne osem percent, čo znamená, že značný počet motoristov stále jazdí v uzavretých diaľničných jazdných pruhoch. Tento trestný čin pravdepodobne prinesie pokuty a body poplatkov v roku 2018.
Oranžové svätyne skúšané
Úplne prvý záliv High-Viz bol na M3 neďaleko Camberley v Surrey v roku 2017. Vtedy Highways Anglicko uviedli, že oveľa viac svätyne bude maľované presne rovnakým spôsobom, ak bol súdny proces úspešný.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie